Zpracování bezpečnostního auditu a návrh bezpečnostních opatření zdarma!

Datum: 6.3.2012  Kategorie: Články 
Naše firma patří mezi vyspělé bezpečnostní agentury, které nabízejí služby v plné míře, tedy vše co k bezpečnosti patří. Za ta léta, co naše bezpečnostní agentura funguje úspěšně na trhu privátní bezpečnosti (od r.1992) nabyli naši stálí zaměstnanci spoustu zkušeností a ty máme možnost zúročit a využít při řešení veškerých bezpečnostních problémů se kterými se můžete setkat v soukromém životě i při podnikání. Vypracujeme projekt krizového řízení na míru.

Funguje to takto, pokud máte nějaký problém a hodláte ho řešit, neváhejte nás kontaktovat a my Vám pošleme bezpečnostního specialistu. Tento s Vámi promluví, zjistí Vaše pocity a problémy, následně i vyhodnotí situaci objektu (pokud se to nějakého objektu týká) a pak navrhne řešení. Bezpečnostní agentury dnes už běžně nabízejí službu vypracování směrnic zdarma a to nejen směrnic pro výkon strážní služby, to je samozřejmost a součástí služeb bezpečnostní agentury, ale i bezpečnostní směrnice pro zaměstnance firmy, nebo osob pohybujících se v objektu. Tyto jsou velice často opomíjeny a pak je problém pro ostrahu objektu řešit situace s provozem spjaté, jednak zaměstnanci nespolupracují a je to přirozené, jelikož o tom co mají a nemají dělat nevědí a za druhé to ani i když o tom vědí nehodlají plnit, jelikož jim to nikdo oficiálně nenařídil (zaměstnavatel). Proto by součástí směrnic pro výkon bezpečnostní agentury měly být i bezpečnostní směrnice pro zaměstnance firmy a všech co se v objektu smluvně nacházejí. Pak se lépe chrání objekt i lidé v něm se nacházející.

Dalším stupněm je bezpečnostní hloubkový audit ve společnosti a v objektu jako takovém, nebo v životní situaci člověka či skupiny lidí. Provádí se tak, že se hovoří s lidmi a zjišťují se informace, provádějí se dotazníkové soupisy se zaměstnanci firmy, zjišťují se podrobné informace o provozu společnosti a systému pohybu osob a vozidel v objektu, též při výjezdu a vjezdu do objektu. Tento bezpečnostní audit většinou odhalí tzv. bezpečnostně slabá místa ve firmě jako takové a následně i v objektu a provozu. Následuje pak vypracování bezpečnostního projektu, bezpečnostních opatření a náprav, vše tak, aby se objekt co nejvíce zabezpečil a přitom se to co nejméně dotklo provozu a chodu společnosti jako takové. Pokud se pak tyto doporučení dodržují, většinou se to promítne i na produktivitě práce zaměstnanců a na zisku společnosti celkově. Bezpečnostní agentury jsou svým působením schopny také nejen ušetřit hlídané firmy od ztráty v podobě krádeží v objektech, ale i firmám vydělat peníze navrženou změnou, která souvisí s bezpečností a tím i zabezpečením provozů a aktiv firmy.

Patříme mezi takové bezpečnostní agentury, které nabízejí výše popsané služby zdarma a to se týká i hloubkového bezpečnostního auditu ve firmě a následného návrhu řešení. Tyto služby jsou naprosto zdarma, pokud je podepsána smlouva na zabezpečení objektu, fyzickou ostrahu, nebo zajištění technické bezpečnosti, kamerové systémy, EZS a PCO... atd.
Pokud si u nás klient nenasmlouvá naše služby, pak je vypracování všech projektů naceněno podle našeho ceníku - Ceník bezpečnostních služeb.

Komentáře

Josef Král | 12.3.2012 22:35
Dobrý den, kolik stojí takové zhodnocení stavu na objektu a navržení řešení, aby mě nekradli a nedělali po nocích škody na věcech v areálu? Díky za odpověď. J. Král

admin | 13.3.2012 07:32
Dobrý den, provedení bezpečnostního auditu a následné vypracování návrhu bezpečnostních opatření je honorováno hodinovou částkou a to z důvodu neznalosti pracovního rozsahu a náročnosti předem, ta částka je 350,-kč/hod bez DPH a poradenství na místě bez vypracování projektu je honorováno částkou 320,-Kč/hod. bez DPH. Rozdíl je v tom, že ta vyšší částka nabízí k předání písemný projekt bezpečnosti a krizového řízení v papírové formě. Poradenství na místě je prováděno pouze ústně s pověřenou osobou klienta, nebo s klientem samotným. Něco jako je vidět na fotkách, náš bezpečnostní specialista na místě odhalí a ukáže bezpečnostní nedostatky, kudy se dá odnášet zboží a materiál atd. na co si dát pozor a čeho se vyvarovat. tyto částky ale platit nemusíte, pokud následná opatření řeší naše bezpečnostní agentura.

Milan Oral | 17.9.2016 11:06
Dobrý den,
dle jaké normy, směrnice je Váš audit realizován? Děkuji za odpověď M. Oral

admin | 17.9.2016 12:19
Dobrý den, na vypracování bezpečnostního auditu máme vlastní postupy. Neřídíme se žádnou oficiální normou či směrnicí, pokud vůbec nějaké podobné existují na stanovení bezpečnostních rizik. Naši zákazníci po nás nikdy tuto informaci nevyžadovali, tak že jsme se s tím nezaobírali. Spíše je zajímal výsledek a nabídka řešení stanovených rizik. V tomto vám nemohu pomoci.

Přidat komentář:
Jméno:
E-mail:
Zde můžete zadat svůj e-mail. Pokud zatrhnete volbu "Zobrazit e-mail u komentáře", bude e-mail zveřejněn.
  Zobrazit e-mail u komentáře
Komentář:
 Opište číslo 7: