Zloděj který počkal na zatčení...

Datum: 12.1.2011  Kategorie: Videa 
Toto video přináší počínání zloděje amatéra, který se snažil vykrást supermarket. Od začátku je jasně vidět, že zloděj je na velice primitivní úrovni a zručnosti, tentokrát měl majitel supermarketu štěstí, ale jen v uvozovkách, jelikož škoda na zařízení a produktech zboží je značná. nakonec zloděj po několika marných pokusech o opuštění supermarketu vše vzdal a poslušně vyčkal na příchod majitele a vzdal se.

Toto video vám přinášíme jelikož si myslíme, že pokud by byl supermarket napojen na systém PCO vzdáleného střežení bezpečnostní agenturou s výjezdovou jednotkou, nemusela celková škoda na budově a zboží, potažmo zařízení supermarketu dosáhnout takové výše. Bezpečnostní agentury reagují na pultu centralizované ochrany na vyvolaný poplach a okamžitě vyrážejí a zajistí zloděje narušitele a předají ho PČR, následně spolupracují s výkonými orgány k odsouzení zloděje za prokázaný trestný čin. V tomto případě zloděj do příchodu majitele prodejny měl spousty času napáchat mnoho škod a to také udělal jak je vidět na videu. Video je možná úsměvné a očividně ho publikoval majitel prodejny, na jeho místě bych se ale neprezentoval tím, že jsem nechal do svého supermarketu vniknout zloděje a páchat škody celou noc.

Škody jsně přesáhly náklady na střežení pomocí PCO na jeden rok minimálně, včetně zařízení EZS (elektronický zabezpečovací systém). Proto opět tvrdíme střežení pomocí PCO systému s výjezdovou jednotkou se vyplatí!Komentáře

Přidat komentář:
Jméno:
E-mail:
Zde můžete zadat svůj e-mail. Pokud zatrhnete volbu "Zobrazit e-mail u komentáře", bude e-mail zveřejněn.
  Zobrazit e-mail u komentáře
Komentář:
 Opište číslo 6: