Také jedno z řešení drobných krádeží v obchodech...

Datum: 16.5.2012  Kategorie: Videa 

Drobné krádeže v obchodech jsou a byly vždy velkým a prakticky podle zákonů u nás nastvených neřešitelným problémem, jak pro prvozovatele obchodů, tak i pro ostrahu.

Detektivové z ostrahy a kamerové systémy sice pracují tak jak mají a krádeže odhalí, ale je strašné, když se Vám tam vracejí pořád ti samí a pořád kradou a kradou a vždy jen do 5 tisíc Kč. Ostraha je sice předá policii, ale ta s nimi má jen práci a zase je propustí, jelikož naše legislativa je opravdu velmi nedokonalá v tomto případě a nejen v něm. Pokud zloděj krade do hodnoty 5 tisíc Kč, tak se nejedná o trestný čin a tak se prakticky s takovým zlodějem nedá nic dělat a oni to moc dobře vědí a proto si celkový objem krádeže, jednoho případu velmi dobře hlídají tak, aby tuto hodnotu nepřesáhl. Detektivové pak ztrácejí motivaci, jelikož jsou tady i případy kdy zadržený zloděj byl předán PČR a ta ho po výslechu a zaprotokolování propustil a on ještě ten samý den přišel zpět do toho samého obchodu a náramně se tím bavil. Pak se ale nesmí nikdo divit, že ostraha řeší tyto delikty vlastním způsobem, jelikož proč dělat něco co nemá cenu a účinek? Tak si to vyřeší po svém a výchovně si se zlodějem promluví, stejně jako to udělala ostraha v níže vloženém videu.

 

Komentáře

Jirka | 17.5.2012 19:40
To je jasný řezat a řezat a pak se bojí se vrátit, to funguje, policajtů se nebojí, co jim můžou udělat vůbec nic.

Radomil | 13.7.2012 17:25
A co jim může udělat drbánek ze soukromé CBSky se základkou, nebo v lepším případě vyučen ? Neznalost práva těchto drbánků je alarmující. Obzvlášť miluju ty zakomplexovaný debilky z ostrahy v černých kombinézách, co si hrajou na poldy...

jirka | 14.7.2012 08:30
Pama Radomila ocividne vyhodili od policie za zneuzivani pravomoci ne?

Milan | 15.10.2012 12:19
Už se mi stalo že zadržený zloděj dostal možnost podat přímo u přivolané hlídky stížnost za natrženou bundu když jsme se (přetahovali) do zázemí prodejny a pak se stavte na stranu spravedlnosti :-( Podotýkám, že nejsem drbánek a násilník.

admin | 16.10.2012 15:43
Tak to já mám zkušenost, kdy se zadržený sám uhodil o sklo dveří v zázemí supermarketu po zadržení. Tenkrát to bylo na pár stehů, tak jsme ho ošetřili a nechali to být do příjezdu policie. Celkem jsme se bavili, když to začal vyprávět policii, jak jsme ho brutálně napadli. V tomto zázemí byla totiž kvůli dohledu nad vynášením zboží zaměstnanci tajná kamera a tak jsme ho nechali vykecat a pak ukázali policii záznam. Skoro ho seřezali sami...:-)

Pepa | 18.1.2013 17:45 | Terminator656@seznam.cz
Pokud budou u ochranky zamestnavat duchodce nad hrobem s 15 dioptriemi,těžko z nich bude mít potencionální zloděj respekt..a pokud bude tak hloupy a bude pronášet věci s kódem..stejně jim uteče

lovec | 5.5.2013 18:45
s kody to pronese kazdy ale machr je ten kdo pred ocima ochranky to pronese. a ja nevim proc ti lidi padaj v zazemi jak nemaj a pak si stezuji ze sem je napadl . pritom jen zakopil o botku :D a spadly sami na kliku od dveri.

JIŘÍ DOHNAL | 5.1.2016 20:20 | MamVsechno@centrum.cz
NEJVÍC KRADE OCHRANKA !!!!! NA VANOCE JSEM KOUPIL PAR LAHVI WHISKY OD OCHRANKY Z OSTRAVSKÉHO KAUFLANDU ! A TED MLUVTE !

admin | 5.1.2016 22:48
Dobrý večer, co vám mám na to říct? Nevím z jakých statistik čerpáte, že nejvíc kradou zaměstnanci bezpečnostních služeb, ale mohu jen dodat, že všude se najdou i špatný lidi. Tak že vám věřím, že jste se s tímto setkal, také jsme pár takových odhalili a vyhodili, ale bylo jich pár za ta léta co naše agentura existuje, což je od roku 1992. Budu rád, když mě ty zdroje ze kterých čerpáte objasníte, ale prosím jen opravdové statistiky, ne vaše subjektivní názory. To že vám někdo prodal pár lahví odcizených z obchodu nedělá globálně největší škůdce z lidí co dělají u bezpečnostních služeb. Děkuji za váš názor, ale podle vašeho jediného názoru nemůžete hodnotit zaměstnance bezpečnostních služeb globálně, to není fér. Dále bych podotkl, že také není korektní koupit vědomě kradenou věc, pokud tito lidé budou mít odběratele na kradené věci, tak je budou dál krást, takže to z vás dělá někoho, kdo to podporuje. Zamyslete se nad sebou v této věci, když tady moralizujete.

Kukinek | 16.10.2016 00:01 | Rozbytepc@seznAM.CZ
V Olomouci se dá ochranka podplatit

Přidat komentář:
Jméno:
E-mail:
Zde můžete zadat svůj e-mail. Pokud zatrhnete volbu "Zobrazit e-mail u komentáře", bude e-mail zveřejněn.
  Zobrazit e-mail u komentáře
Komentář:
 Opište číslo 7: