Střelecké závody O pohár prezidenta KPKB

Datum: 2.11.2010  Kategorie: Články 
Jako posledních pár roků se sešly i tento rok 2010 bezpečnostní agentury opět v Květnici na zdejší střelnici, kde se střílelo v populární střelbě tj. simulovaných situacích. Naše bezpečnostní agentura jako vždy vynikala svými střeleckými výkony a to jak v jednotlivcích, tak i družstvech.

Tato zkutečnost nás nepřekvapuje, jelikož často zajišťujeme osobní bezpečnost klientům kteří to opravdu potřebují a proto se u nás opravdu trénuje kromě jiného střelba a tak jak se střelba trénovat má v případě kvalitní bezpečnostní agentury. Patříme mezi bezpečnostní agentury jenž nabízejí speciální bezpečnostní službya k těmto bezpečnostním službám patří důkladné a bezchybné zacházení se střelnou zbraní.

Střelecká soutěž byla pro přítomné bezpečnostní agentury připravena pro reálné situace a to například terč ve tmě osvětlený na malý okamžik, nebo střelba s přesunem a střelba s krytím. Střelecké závody dopadly pro všechny bezpečnostní agentury celkem dobře, je už znát, že se úroveň obranné střelby neustále rok od roku zlepšuje a že bezpečnostní agentury střílení berou vážně.

Tak jak se zhoršuje na trhu situace v privátním sektoru bezpečnosti a kriminalita se zvětšuje, tak i jednotlivé bezpečnostní agentury, které hodlají poskytovat bezpečnostní služby na požadované úrovni musí i v tomto ohledu zvyšovat úroveň kvalifikace.

Proto si myslíme, že těchto aktivit by mělo být více v podobě nenucených soutěží pro bezpečnostní agentury.

Komentáře

Přidat komentář:
Jméno:
E-mail:
Zde můžete zadat svůj e-mail. Pokud zatrhnete volbu "Zobrazit e-mail u komentáře", bude e-mail zveřejněn.
  Zobrazit e-mail u komentáře
Komentář:
 Opište číslo 5: