Slučování služeben České Policie ohrozí bezpečnost v celé ČR.

Datum: 26.1.2011  Kategorie: Videa 
Pokud dojde ke slučování služeben PČR, sníží se rapidně bezpečnost v celé ČR a bezpečnostní agentury nebudou moci suplovat chybějící úkony, jelikož neexistuje řádný zákon o bezpečnostních službách, jejich regulích a provomocích.

Absence zákona o bezpečnostních službách a neexistující regule stanovené pro výkon bezpečnostních služeb jsou stále zvětšujícím se problémem. V této době, kdy stát hodlá ušetřit peníze ve svém rozpočtu slučováním policejních služeben a tím i snížením stavu policistů v jednotlivých krajích a místech po celé ČR, je očekáváno, že se budou lidé a společnosti více obracet na bezpečnostní agentury a jejich nabízené bezpečnostní služby.

Jelikož neexistuje řádný a kvalitní zákon o bezpečnostních agenturách
vyjma zákona živnostenského, který jen ukládá bezpečnostním agenturám co všechno musí splňovat a provést aby mohly získat koncesi a provozovat bezpečnostní služby a ostatní bezpečnostní výkony ochranného charakteru, vyvstává otázka směrem k našim zákonodárcům..., proč neexistuje zákon o bezpečnostních agenturách, který by jasně určoval co bezpečnostní agentura smí a co nesmí při svém výkonu bezpečnostních služeb, jaké bude mít pravomoce..., proč tento zákon stále neexistuje, když ve světě je to celkem běžné a dávno zavedené? Dokonce naši nejbližší sousedi ho mají zavedený a úspěšně využívaný již několik let.

Mě osobně připadá, že se naši politici snaží některými návrhy a opatřeními tento stát cíleně zlikvidovat ! Není možné, aby se v tomto státě úmyslně snižovala bezpečnost a dohled nad kriminalitou a zároveň se nic nedělalo pro to, aby si lidi pomohli sami, tedy soukromý sektor.
To je jako kdyby se řeklo, přestaneme dodávat pitnou vodu a lidi si nesmíte vrtat studny, kam to vede? Už se konečně páni politici nad sebou zamyslete a něco s tím udělejte, tohle už je fakt na hraně.

Pavel HanzelínKomentáře

Přidat komentář:
Jméno:
E-mail:
Zde můžete zadat svůj e-mail. Pokud zatrhnete volbu "Zobrazit e-mail u komentáře", bude e-mail zveřejněn.
  Zobrazit e-mail u komentáře
Komentář:
 Opište číslo 4: