Ostraha musí počítat se vším...

Datum: 15.3.2011  Kategorie: Videa 
Tento příspěvek jen potvrzuje, že ostraha musí počítat se vším a že nelze nic podceňovat. Kienti požadují většinou co nejlevnější ostrahu a podceňují rizika..., ale je třeba vždy počítat se vším a být připraven na vše a to i ve zdánlivě místech, kde byste brutální útok, či napadanení nečekali.

S tímto má naše bezpečnostní agentura velice podobnou zkušennost, nakonec vše dopadlo dobře, ale mohlo to dopadnout jako v tomto video-příspěvku, kde napadený strážný zemřel. Naše bezpečnostní agentura střežila v minulosti supermarkety jedné velké společnosti a v jednom z nich v Praze na Barandově se stala prakticky totožná situace, náš strážný situaci nakonec ustál a útočníka, který napadl zaměstanance a poté i našeho strážného nakonec zneškodnil. Strážný byl převezen do nemocnice s několika bodnými a řeznými zraněními, ale přežil, zneškodněný útočník byl předán policii.

Je opravdu třeba nepodceňovat žádného potenciálního útočníka, ani podle vzhledu, ani podle velikosti postavy a nebo jak se chová, strážný musí být vybaven prostředky sebeobrany a musí počítat vždy s tou horší variantou napadení.Komentáře

Karel | 25.3.2011 17:23
Podle mě ten z ostrahy podcenil toho s nožem. Kdyby na to byl připravený, mohl tady být.

admin | 26.3.2011 07:50
Je to tak, je to o připravenosti a pokud člověk je obezřetný a čeká vždy to horší, nemusí to dopadnout takto. Je to strašný, ale některá idividua dokážou pro nic udělat neštěstí.

Petr | 5.10.2012 09:57
seš nějakej chytrej stím podcenil !!

Přidat komentář:
Jméno:
E-mail:
Zde můžete zadat svůj e-mail. Pokud zatrhnete volbu "Zobrazit e-mail u komentáře", bude e-mail zveřejněn.
  Zobrazit e-mail u komentáře
Komentář:
 Opište číslo 8: