Monitorovací a zásahová služba

Datum: 6.9.2011  Kategorie: Videa 
Potřebujete mít střežený majetek a vaše blízké? Máte zájem o bezpečnostní služby typu ostraha majetku? Pokud máte ale problém s přítomností pracovníků bezpečnostní agentury ve vašem objektu na trvalo a nebo vám nestačí napojení na Pult centralizované ochrany a případné výjezdy zásahové jednotky, využijte služby "Monitorovací patrolová služba", tato služba nabízí střežení vašeho majetku a blízkých systémem nepravidelných kontrol monitorovací patrolovací službou. Tato patrolovací služba - monitorovací jednotka navštíví váš objekt a zkontroluje domluvená místa v nepravidelných intervalech a zajistí tak zabezpečení vašeho majetku. Tato služba Monitorovací patrolová služba se dá využívat i jen dočasně ve vaší nepřítomnosti. Jedná se o službu, kdy ostraha není trvale přítomna na objektu, ale nikdo nikdy neví, jak často a kdy zrovna se dostaví ke kontrole objektu, v tom je tato služba cenná. Nedá se vysledovat, kdy se patrolovací jednotka objeví na objektu. V kombinaci se systémem EZS (Elektronický zabezpečovací systém) napojený na vzdálený PCO (Pult centralizované ochrany) je ochrana vašeho majetku zajištěna na celkem vysoké úrovni.Naši zaměstnanci, kteří zajišťují pro naše klienty tento druh služby Monitorovací patrolová služba jsou neustále trénováni a připravováni na situace, které mohou při kontrole vašeho objektu nastat, jedná se vlastně o bezpečnostní pracovníky našich zásahových jednotek. Členi zásahové jednotky jsou připraveni na fyzický boj, také mají neustálý tréning ve střelbě a řízení motorových vozidel. Naše firma také využívá k dojezdu v centru a špatně přístupných místech z hlediska dopravní situace motocykly. Tyto jsou velkým pomocníkem při zkracování časového intervalu v případě vyvolaného poplachu, dojezdu zásahové jednotky a to hlavně v denní době, kdy je v centru města velmi problematická doprava a naši zaměstnanci nemají možnost použít vystražných světel jako PČR.

Pokud máte zájem o službu:
Monitorovací patrolová služba i na dobu dočasnou, kontaktujte nás a my vám naceníme podle vašich informací cenu za tuto službu. Zpravidla bývají ceny Monitorovací patrolová služby ve stejné časové linii jako u přítomných pracovníků bezpečnostní agentury na vašem objektu v cca třetinové relaci a objekt je střežený.

Komentáře

Radim | 12.1.2012 08:35
Miluju chlapy v uniformách, jako má vaše agentura

josef grobar | 17.1.2012 14:40
mam zajem uvas pracovat. mam praxi celkoou 9 let.

admin | 18.1.2012 09:39
Pokud máte zájem u nás pracovat, kontaktujte naše personální oddělení viz sekce "Kontakty" nahoře na vodorovné oranžové liště zcela vpravo.

Přidat komentář:
Jméno:
E-mail:
Zde můžete zadat svůj e-mail. Pokud zatrhnete volbu "Zobrazit e-mail u komentáře", bude e-mail zveřejněn.
  Zobrazit e-mail u komentáře
Komentář:
 Opište číslo 2: