Hotelová ostraha a služby hotelového detektiva.

Datum: 1.6.2013  Kategorie: Články 

Služby zabezpečení hotelů a podobných zařízení nabízíme jako služby, které pomáhají majitelům hotelů zkvalitnit jejich služby v oblasti ubytování a pohostinství. Služby hotelové ostrahy a hotelového detektiva poskytujeme vždy diskrétně a na patřičné úrovni, speciálně vybraným personálem připraveným řešit vzniklé situace.

Jedná se tedy o to, že hotelová ostraha, hotelový detektiv zabezpečuje prostory hotelů a ubytovacích zařízení a tím je toto prostředí bezpečnější pro hosty i personál hotelu samotného. Služba hotelová ostraha je řešena a koordinována po dohodě s klientem přesně podle nároků a povahy provozu takového zařízení, vše probíhá tedy v souladu s provozem a charakterem objektu ve vztahu k jeho okolí a druhem hostů, jejich úrovní a typem osob nalézajících se v celém objektu. Vše je řešeno tak, aby tím nebyl narušen klid a příjemné prostředí pro hosty hotelu. Hotelová ostraha se chová tak, aby splynula s interiérem hotelu a jeho prostředím, hosti se tak necítí sledováni a rušeni, hotelová ostraha musí být diskrétní a příjemná vůči hostům a personálu. neznamená to však, že hotelová ostraha není důsledná a přísná, klient musí mít ochráněný majetek a osoby nalézající se v jeho objektu. Laskavý a příjemný přístup hotelové ostrahy není známkou slabosti.

Hotelová ostraha je specializovaná na diskrétní poskytování všech bezpečnostních služeb týkajících se hotelů a podobných zařízení, personál ostrahy hotelu je proškolen, fyzicky připraven a má školení v asertivním jednání, příjemném vystupování. Velmi často je hotelová ostraha sloučena s detektivní činností v prostorách hotelu a přilehlých prostorách jako jsou hotelová parkoviště, bazény a spa Wellness, tenisové kurty a sportoviště. Tam všude působí naše hotelová ostraha jako dohled nad klidem hostů a zabezpečení provozu hotelu a poskytovaných služeb z nabídky hotelu. Hotelová ostraha má znalost v základech poskytování první pomoci, požární prevence a dohledem nad kamerovým systémem. 

Jako další rozšířené služby jsou v rámci zabezpečení řešeny krizové situace, krizový bezpečnostní plán, jako je evakuační plán v případě požáru a ostatních krizových situací při ohrožení hostů a personálu v objektu, toto také řeší hotelová ostraha. Dále je řešen v rámci služeb hotelové ostrahy, poškozování majetku hotelu a také hostů, vandalismus a krádeže v hotelu, kde je vzniklá situace řešena právě v rámci služeb detektiva. Naše hotelová ostraha vždy úzce spolupracuje s naším dispečinkem, který má trvalý dohled nad všemi posty ostrahy. Jakmile dojde k nějakému problému anebo zvláštní situaci, ostraha vše hlásí na dispečink a tento operativně řeší situaci, případně podporu zabezpečení a dořešení vzniklé situace, vše tak aby klient byl spokojen. Napojení prostor klienta na náš PCO s možností okamžité kontroly narušení ostrahou na místě a nezávisle zásahovou jednotkou je samozřejmostí. V takovém případě jsou poskytovány slevy na služby techniků EZS (Elektronického Zabezpečovacího systému) a PCO (Pult centralizované Ochrany). V neposlední řadě je možnost využít ve slevě i naše speciální bezpečnostní služby.

Hotelová ostraha je poskytována našimi pracovníky, kteří jsou na tuto službu a vzniklé situace, připraveni a proškoleni v rámci výcviku, což je fyzická připravenost, znalost cizích jazyků, asertivní a vstřícné jednání, zdrženlivost a připravenost řešit krizové situace. Hotelová ostraha je prováděna podle nároků klienta v oblečení dle potřeby a nejčastěji je to společenský oděv, který má označení ostrahy anebo hotelu, dle dohody a v případě potřeby může být hotelová ostraha prováděna ozbrojeným strážcem skrytě nošenou střelnou zbraní.

Komentáře

Honza | 13.6.2013 12:29
Dobrý den před pár lety jsem tuto pozici vykonával a měl bych zájem vykonávat jak jsou tito detektivové placeni.?Děkuji za odpověd

admin | 14.6.2013 07:24
Dobrý den, pokud jste tuto práci vykonával, tak víte, že záleží na každé zakázce, jak je honorovaná. Podle důležitosti a náročnosti je řešená smluvní cena pro zákazníka a od toho se odvíjí i cena pro detektiva, tedy jeho mzda. Samozřejmě je to dobře placená práce, ale mzdy se liší, podle toho co je to za detektiva, jinou mzdu má detektiv, který ovládá více jazyků a když je tam požadavek na střelnou zbraň, tak je taky jiná cena a pak i mzda. Je to různé.

Filip | 3.10.2013 13:56 | Filecnikill@live.com
Dobry den ,mel bych zájem o tuto pozici ,mam jak praxi,tak certifikovane eu zkoušky ,byla by možná spolupráce ?pokud ano kontaktujte mě prosím na e-mailovou adresu .Dekuji nashledanou

admin | 3.10.2013 14:39
Dobrý den, vyplňte si náš personální formulář viz odkaz a pokud budeme potřebovat vaše služby, tak vás budeme kontaktovat.

http://www.bezpecnostni-agentura.cz/pracovni-prilezitost.html

Přidat komentář:
Jméno:
E-mail:
Zde můžete zadat svůj e-mail. Pokud zatrhnete volbu "Zobrazit e-mail u komentáře", bude e-mail zveřejněn.
  Zobrazit e-mail u komentáře
Komentář:
 Opište číslo 8: