Bezpečnostní kamera vše v jednom EYE-02 GSM

Datum: 1.12.2011  Kategorie: Videa 
Bezpečnostní kamera EYE-02 GSM vypadá jako každá jiná bezpečnostní kamera, ale tato kamera skrývá v sobě mnoho potřebných funkcí, které jsou potřebné pro ochranu Vašeho domu či bytu.

Toto multifunkční zařízení - EYE-02 GSM je v podstatě mobilní telefon. Zařízení má v sobě nainstalované detektory pohybu, tříštění skla, otřesů a zvuku, také tělesné teploty. Toto jsou veškeré detektory, které využívají špičkové systémy EZS při ostraze Vašeho domu, navíc je kamera EYE-02 GSM určena pro montáž jak do interiéru, tak i do exteriéru. Pro exteriér je dodáván doplňkový venkovní kryt. Kamera ukládá digitální obraz a obsahuje vlastní GSM komunikátor + dálkové ovládání kamery. Toto všechno je integrováno do bezpečnostní kamery EYE-02 GSM.

Ovládání přístroje je velmi snadné, je obdobné jako u systému EZS. Buďto je zajištěno a nebo odjištěno. V případě narušení střeženého prostoru kamera automaticky spustí nahrávání a odesílá data, obrázky uživateli například do mobilu. Jste tedy okamžitě informováni o narušení s okamžitou, podrobnou informací o čase a kdo narušil střežený prostor. Pro přijímání informací stačí do bezpečnostní kamery vložit GSM kartu od operátora, která bude mít nastavená na datový tarif a možnost MMS zpráv. Kamera se dá také obsluhovat přes webové rozhraní. Kamera má vlastní baterii, tím je možné aby běžela i bez připojeného síťového adapteru. Následně z Vašeho mobilního telefonu zavolejte na číslo sim karty vložené do bezpečnostní kamery a toto se automaticky uloží, následně budete dostávat veškeré informace z bezpečnostní kamery. Navíc lze ke kameře připojit další doplňkové komponenty EZS, detektory pohybu atd. Kamera má vlastní datovou paměťovou kartu, na kterou lze uložit až měsíc záznamu. Dalším rozšířením lze získat ovládání garážových vrat, závlahy a vytápění domu. Co se děje na kameře lze samozřejmě kdekoliv sledovat přes webové chráněné rozhraní. Kameru EYE-02 GSM lze využívat i pro dohled nad dětmi a nemocnými seniory. Schopnosti bezpečnostní kamery lze samozřejmě využít pro připojení na PCO - Pult centralizované ochrany, Vaše starosti pak budou naše starosti, někdo musí na zjištěné narušení reagovat a od toho jsme tady my, bezpečnostní agentura se zásahovou jednotkou.Komentáře

Přidat komentář:
Jméno:
E-mail:
Zde můžete zadat svůj e-mail. Pokud zatrhnete volbu "Zobrazit e-mail u komentáře", bude e-mail zveřejněn.
  Zobrazit e-mail u komentáře
Komentář:
 Opište číslo 2: