Asertivní jednání není na škodu...

Datum: 24.11.2010  Kategorie: Videa 
Přinášíme vám video sice s menší kvalitou, ale dokazující, že asertivní jednání je velice účinnou zbraní proti určitým situacím, které vnikají při výkonu služby bezpečnostní agentury.

Pracovník bezpečnostní agentury vyvádí z obchodního centra nežádoucí osobu
, která svým chováním obtěžovala, ohrožovala ostatní ve veřejném prostoru obchodního centra. Je vidět, že se jedná o zkušeného pracovníka bezpečnostní agentury, jelikož vše řeší asertivním jednáním, ale s důrazem na záměr vypovědět nežádoucí osobu z prostor obchodního centra, kde je jeho prostor střežení klidu a pořádku.Některé bezpečnostní agentury velice podceňují školení pracovníků
provádějící bezpečnostní služby typu střežení veřejně přístupných prostor. jak jsme se již zmínili v jiném příspěvku, střežení prostor s přístupem veřejnosti, je pro bezpečnostní agentury s apsencí zákona o bezpečnostních agenturách velice složité, náročné a riskantní.

Je třeba řešit vše s nadhledem a potřebným citem k nastalé situaci, tak aby pracovníci bezpečnostní agentury nepoškodili zájmy klienta, jeho dobré jméno a bezpečnost ostatních osob nacházejících se v prostoru kde došlo k incidentu. Patříme mezi bezpečnostní agentury, které mají s tímto střežením mnohaleté zkušennosti a umíme takové situace řešit.

Komentáře

Přidat komentář:
Jméno:
E-mail:
Zde můžete zadat svůj e-mail. Pokud zatrhnete volbu "Zobrazit e-mail u komentáře", bude e-mail zveřejněn.
  Zobrazit e-mail u komentáře
Komentář:
 Opište číslo 9: